Укр Eng

Нагородження

Вокальне тр╕о "S Klass" в╕дзначено знаком Ордену Святого Стан╕слава

19 грудня 2009 року п╕д час проведення 58 ╕нвеститури вокальне тр╕о "S•Klass" було в╕дзначено знаком Ордену Святого Стан╕слава. Тр╕о отримало винагороду «за визначний внесок в утвердження м╕жнародного авторитету Укра╖ни, розширення ╖╖ м╕жнародних зв'язк╕в ╕ сп╕вроб╕тництва, внесок у розвиток укра╖нсько╖ музично╖ й виконавсько╖ культури та пом╕тну роль в естетичному вихованн╕ громадськост╕».

Разом з декретом та в╕дзнакою Ордену тр╕о "S Klass" отримало право використовувати зображення в╕дзнак М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава у представницьк╕й емблематиц╕.

Нагада╓мо, що тр╕о "S•Klass" було створено 8 березня 2003 року. Учасники тр╕о: Володимир Гудзь, Серг╕й Кучеренко ╕ Серг╕й Мазаний. Тр╕о «S Кlass» працю╓ у 3-х напрямках: поп-класика, популярна музика (х╕ти ХХ ст.), власн╕ п╕сн╕, пише сайт ya-zvezda.com

Володимир Гудзь - сол╕ст Дн╕пропетровського Академ╕чного театру опери та балету, ведуч╕й майстер сцени, який ма╓ академ╕чну школу сп╕ву. Серг╕й Кучеренко - сп╕вак, композитор, поет. В момент створення тр╕о в╕н уже мав особистий альбом авторських п╕сень (жанр м╕ський романс) ╕ багатор╕чний досв╕т сольних виступ╕в. Серг╕й Мазаний - сп╕вак, поет, композитор. До роботи в тр╕о сольно виступав у стил╕ поп-музика, виконуючи власн╕ та уже в╕дом╕ п╕сн╕. Автор п╕сень, як╕ вв╕йшли в перший альбом тр╕о «О любви»

У 2005 роц╕, в ╤тал╕╖, на фестивал╕ популярно╖ ╕ класично╖ музики «Lario Lirica» тр╕о отримало приз глядацьких симпат╕й за виконання «Опера-м╕кс» (попур╕ оперних ар╕й в сучасн╕й обробц╕). В к╕нц╕ 2008 року тр╕о видало св╕й перший диск з авторськими п╕снями а також р╕зними попур╕ на семи мовах. Також того року вони стали ном╕нантами у церемон╕╖ нагородження Людина року Придн╕пров`я-2008 ╕ отримали титул Кращий вокальний колектив. У 2009 роц╕ тр╕о отримало титул Золот╕ голоси на церемон╕╖ нагородження Народний обранець Дн╕пропетровська.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
19.12.2009


Нагородження