Укр Eng

На захист Ордену

В╤ДКРИТИЙ ЛИСТ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРА╥НИ ЛЕВКОВ╤ ЛУК'ЯНЕНКУ

Шановний Народний депутате!

Ми високо ц╕ну╓мо все, що Ви зробили в минулому для Укра╖ни. Але колишн╕ заслуги не ╓ ╕ндульгенц╕╓ю на вс╕ часи. Сьогодн╕ Ви - народний депутат, людина, як╕й дов╕ряють громадяни Укра╖ни, яка з трибуни Верховно╖ Ради може звернутися до вс╕╓╖ кра╖ни. Маючи такий кредит дов╕ри, Ви ЗОБОВ'ЯЗАН╤ (!) перев╕ряти ╕нформац╕ю, що поширю╓те, ╕ в╕дпов╕дати за сво╖ слова.

6 липня цього року Ви з трибуни ВР заявили, що Микола Янович Азаров, який ╓ Кавалером М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава, "поклявся перед кер╕вництвом Ордену Святого Стан╕слава, що в╕н буде виконувати настанови ╕ вказ╕вки Кап╕тулу ╕з Лондону". ╤накше кажучи, Ви фактично звинуватили шановну людину ╕ шановну орган╕зац╕ю в зрад╕ ╕нтерес╕в Укра╖ни, а також у наявност╕ якихось "та╓мних план╕в"  проти сво╓╖ кра╖ни.

Под╕бн╕ звинувачення з трибуни ВР можуть лунати лише (!) за наявност╕ матер╕ал╕в, що п╕дтверджують Ваш╕ заяви. Але ви ╖х не ма╓те, чи не так? Тому що, по-перше, М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава - це благод╕йна орган╕зац╕я, що нагороджу╓ людей, з метою популяризац╕╖ ╕дей доброчинност╕. По-друге, Штаб-квартира Ордену знаходиться в м. Ки╓в╕. По-трет╓, Великий Маг╕стр Ордену громадянин Укра╖ни В'ялов Павло ╤ванович. ╤, нарешт╕, найголовн╕ше - Кавалери Ордену НЕ КЛЯНУТЬСЯ та НЕ ПРИЙМАЮТЬ ПРИСЯГУ.

Орден в╕домий в усьому св╕т╕ сво╓ю благод╕йною д╕яльн╕стю. Нею же в╕н заслужив велику честь - його представники були прийнят╕ Папою ╤ваном Павлом II, який благословив Орден на нов╕ благ╕ справи. За роки ╕снування Ордену в Укра╖н╕ його Кавалери надали допомогу десяткам тисяч людей. ╤ не збираються припиняти свою д╕яльн╕сть лише тому, що хтось не розум╕╓ р╕зниц╕ м╕ж благод╕йною орган╕зац╕╓ю та та╓мним товариством.

Щоб перев╕рити вищевикладену ╕нформац╕ю, Ви можете звернутися до шановних ╕ в╕домих людей - Кавалер╕в Ордену - як в Укра╖н╕, так ╕ за ╖╖ межами. Безпосередньо у Верховн╕й Рад╕ про д╕яльн╕сть Ордену Вам можуть розпов╕сти 19 народних депутат╕в - член╕в фракц╕й БЮТ (!), "Наша Укра╖на", СПУ ╕ Парт╕╖ Рег╕он╕в. Також Вам напевно не в╕дмовлять у наданн╕ ╕нформац╕╖ про Орден представники укра╖нсько╖ ел╕ти за кордоном - Аскольд Лозинський, Богдан Футей, Микола Савк╕н, Богдан Гаврилишин та ╕нш╕ Кавалери Ордену.

Окр╕м того, М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава запрошу╓ Вас в╕дв╕дати 26 серпня цього року 47 ╕нвеституру, щоб Ви могли особисто переконатися у хибност╕ висловлених Вами тверджень. Про час та м╕сце ╖╖ проведення ми пов╕домимо Вас додатково. Також ми готов╕ надати Вам всю ╕нформац╕ю про д╕яльн╕сть Ордену в Укра╖н╕. Спод╕ва╓мося, надал╕ у Вас не виникне бажання "полоскати"  з трибуни Верховно╖ Ради ╕мена шановних людей ╕ орган╕зац╕й.

З повагою,

Великий Маг╕стр В'ялов П.╤.

P.S. М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава запрошу╓ в╕дв╕дати 47 ╕нвеституру не т╕льки Л.Лук'яненка, але й ╕нших народних депутат╕в, а також представник╕в ЗМ╤, яких ц╕кавить д╕яльн╕сть Ордену.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
07.07.2006


На захист Ордену