Укр Eng

На захист Ордену

ЗВЕРНЕННЯ ВЕЛИКОГО ПР╤ОРА

"Що стосу╓ться скандалу з Орденом Стан╕слава,
шукати за вс╕м оцим реальне п╕д╜рунтя безглуздо.
Це прив╕д знайти чергового ворога".

Голова Верховно╖ Ради Укра╖ни
Володимир Литвин
(╕нтерв’ю ки╖вському кореспонденту
газети “Час новин” Св╕тлан╕ Степаненко)

Коли браку╓ чесних засоб╕в до боротьби ╕з пол╕тичним чи особистим супротивником (у нашому сусп╕льств╕ деяк╕ д╕яч╕ сприймають це, на жаль, як одне ╕ те саме), знаходяться люди, як╕, претендуючи на напрочуд велик╕ чесноти, не гребують жодними засобами. "Чорний п╕ар" м╕цно ув╕йшов до арсеналу ╖х улюблених прийом╕в. Коли вичерпався резерв хоч якось схожих на правду скандал╕в, ватажки опозиц╕╖ заплющили оч╕ на все, що давно знали (з преси, з web-сайту Великого Пр╕орату) про благод╕йну нагородну орган╕зац╕ю Орден Святого Стан╕слава. Вони вол╕ли знайти будь-яку зач╕пку, аби знов за будь-яку ц╕ну хоч на мить сколихнути громадську думку ╕ дошкулити влад╕. ╤ знайшли... карколомну книжку "барона" Ходоса, сповнену щонайбезглузд╕ших "фантаз╕й". Цей факт, м╕ж ╕ншим, кида╓ т╕нь ╕ на решту ╖хн╕х "викривальних" ╕н╕ц╕атив. 

Нас звинуватили казна в чому. Вигадали, що ми, лицар╕ Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ - масони-змовники. Що наша не така вже нараз╕ й велика благод╕йна орган╕зац╕я займа╓ться мало не закр╕паченням вс╕╓╖ кра╖ни. Що ми заприсяглися у в╕рност╕ чужинцям та зневажа╓мо лад держави. На перерахунок шалених ╕дей вигадник╕в не вистачить жодного м╕сця.

Ми боролися за свою г╕дн╕сть ╕ правду вс╕ разом, як належить лицарям. Щиро дякую вс╕м Вам, хто з╕мкнувся плече до плеча у в╕дс╕ч╕ наклепникам, хто тод╕ не змовчав.

Ми вистояли. Вистояли тому, що в╕рн╕ сво╓му лицарству, як щонайсв╕тл╕ш╕й душевн╕й якост╕. Вистояли тому, що ми справд╕ ел╕та сусп╕льства, яка усв╕домлю╓ свою в╕дпов╕дальн╕сть за п╕дтримку в ньому кращих традиц╕й ╕стор╕╖. Вистояли - тому що з нами Бог ╕ Святий Стан╕слав. Наш╕ лави зм╕цн╕ли й поповнюються шляхетними душею людьми надал╕. Наш╕ доброчинн╕ справи промовляють сам╕ за себе.

Багато паперу пустили на в╕тер наклепники з╕ сво╖ми лакизами, плетучи павутиння брехн╕. Дещо з ╖хн╕х марень дос╕ лежить тягарем у комп'ютерн╕й пам'ят╕ web-сервер╕в. З ус╕╓╖ маси матер╕алу про т╕ важк╕ дн╕ пропону╓мо Ваш╕й уваз╕ хрон╕ку под╕й в тому вигляд╕, як вона в╕дбилася в матер╕алах агенц╕╖ УН╤АН. Випущено лише матер╕ал, що за жанром тако╖ ╕нформац╕╖ раз за разом повторю╓ться.

Великий Пр╕ор Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
Павло В’ялов

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
01.06.2003


На захист Ордену