Укр Eng

На захист Ордену

ЛЮТИЙ-2003: ХРОН╤КА НАПАДУ Й В╤ДС╤Ч╤

Мороз заявля╓, що близько 300 вищих кер╕вник╕в укра╖нсько╖ держави ╓ членами масонсько╖ лож╕ [03.02.2003 17:43]

Близько 300 вищих кер╕вник╕в держави “входять до масонсько╖ лож╕ ордена Святого Стан╕слава”. Про це заявив сьогодн╕ на прес-конференц╕╖ л╕дер СПУ Олександр МОРОЗ.

Як переда╓ кореспондент УН╤АН, за його словами, кер╕вн╕ органи ц╕╓╖ лож╕ знаходяться за кордоном. О.МОРОЗ зазначив, що до не╖ входять кер╕вники Укра╖ни, “починаючи в╕д кер╕вника Служби безпеки, м╕н╕стра оборони ╕ генерального прокурора”.

Л╕дер БЮТ Юл╕я ТИМОШЕНКО зазначила, що члени масонсько╖ лож╕ ставлять статут сво╓╖ орган╕зац╕╖ “вище за певн╕ нормативн╕ документи кра╖ни - Конституц╕ю, закони”. В цьому, за ╖╖ словами, ╓ сутт╓ва р╕зниця м╕ж масонською ложею та просто громадською орган╕зац╕╓ю.

О.МОРОЗ зазначив, що кер╕вництво в так╕й орган╕зац╕╖ носить “╕нтернац╕ональний характер” ╕ тому досить дивним ╕ небезпечним для держави ╓ присутн╕сть в н╕й вищих посадових ос╕б. “Вс╕, хто входять у цю масонську ложу, не можуть бути н╕ на як╕й державн╕й служб╕ в Укра╖н╕”, - заявив О.МОРОЗ.

UNIAN

Опозиц╕я заявля╓ про небезпеку об’╓днання ряду вищих посадовц╕в держави у масонськ╕ ордени [05.02.2003 10:25]

Парламентськ╕ фракц╕╖ “Наша Укра╖на”, КПУ, СПУ та БЮТ висловлюють протест проти створення в Укра╖н╕ р╕зного роду орден╕в ╕ лож, як╕ вносять розкол в укра╖нське сусп╕льство, руйнують громадянську ╓дн╕сть ╕ насаджують чуж╕ укра╖нцям звича╖ та прив╕ле╖.

Як ╕деться у заяв╕ чотирьох фракц╕й, текст яко╖ надано УН╤АН прес-службою Соцпарт╕╖, парламентська опозиц╕я зверта╓ увагу Президента Укра╖ни, що кер╕вництво п╕длеглих йому силових структур, члени уряду ╕ кер╕вники областей та “деяк╕ ╕нш╕ сп╕вв╕тчизники чолов╕чо╖ та ж╕ночо╖ стат╕ присягнули мережев╕й м╕жнародн╕й структур╕. “Четв╕рка” вважа╓, що “правлячий режим у такий спос╕б пов’язу╓ вищий ешелон урядових ╕ силових структур круговою порукою, хоче закр╕пити владу обрано╖ режимом меншост╕ над укра╖нським народом”.

У заяв╕ зазнача╓ться, що пол╕тична ситуац╕я в Укра╖н╕ в останн╕ м╕сяц╕ позначена “прагненням реакц╕йних сил нав’язати свою волю, свою пол╕тику, яка уже привела до деградац╕╖ економ╕ки, ╖╖ розвалу, деморал╕зац╕╖ духовного ╕ культурного життя. Зверта╓ на себе увагу втягування державних службовц╕в найвищого рангу в сумн╕вн╕ структури, як╕ працюють п╕д патронатом специф╕чних м╕жнародних орган╕в”.

У зв’язку з цим “приверта╓ до себе увагу д╕яльн╕сть Великого Пр╕орату Ордена святого Стан╕слава в Укра╖н╕. Заре╓стрований 1999 року М╕н╕стерством юстиц╕╖ Укра╖ни як громадська орган╕зац╕я, яка займа╓ться благод╕йницькою д╕яльн╕стю, в╕н ╓, як виявилось, укра╖нською г╕лкою м╕жнародно╖ мережево╖ орган╕зац╕╖ з аналог╕чною назвою, духовний центр якого розташований у Лондон╕. Члени цього утворення присягають на в╕рн╕сть статутов╕ ордена. Сьогодн╕ в Укра╖н╕ близько 300 громадян нашо╖ держави стали його членами. Якщо взяти до уваги, що орден залучив у сво╖ ряди першого Президента Укра╖ни, колишн╕х прем’╓р╕в, весь вищий кер╕вний склад Служби безпеки, М╕н╕стерства внутр╕шн╕х справ Укра╖ни, Державно╖ податково╖ адм╕н╕страц╕╖ Укра╖ни, М╕н╕стерства оборони Укра╖ни, Держкомкордону Укра╖ни, Генерально╖ прокуратури Укра╖ни, ряду кер╕вних д╕яч╕в Адм╕н╕страц╕╖ Президента Укра╖ни ╕ т. ╕н. ╕ вони стали шеваль╓ та кавалерствуючими дамами, то створю╓ться враження, що орден Святого Стан╕слава поставив за мету об’╓днати правлячу касту нашо╖ держави, як людей н╕би-то голубо╖ кров╕. Як в╕домо, вс╕ вони давали клятву на в╕рн╕сть Укра╖н╕”.

“Як це по╓дну╓ться з паралельною клятвою якомусь орденському об’╓днанню, що ма╓ св╕й м╕жнародний статут? Адже орден, по сут╕ утверджу╓ пр╕оритет “обрано╖ меншост╕” над народом, що прямо суперечить статт╕ 24 Конституц╕╖ Укра╖ни”, запитують народн╕ депутати.

Вони переконан╕, що “н╕кого не повинн╕ вводити в оману положення статуту ордена щодо утвердження загальнолюдських цив╕л╕зац╕йних ц╕нностей, оск╕льки створення будь-якого об’╓днання, яке сто╖ть над ус╕ма з ус╕лякими рицарськими титулами, суперечить не т╕льки Конституц╕╖, а й укра╖нськ╕й ментальност╕, звича╓вому праву. Тим б╕льше, якщо “укра╖нський орден” ╓ всього лише ф╕л╕╓ю м╕жнародно╖ системи”.

На думку автор╕в заяви, “нов╕тн╓ масонство, в яку б одежину не одягалося, не повинне закор╕нюватися на укра╖нськ╕й земл╕. Вищим званням для представник╕в влади ма╓ бути звання громадянина ╕ справжнього патр╕ота Укра╖ни”.

UNIAN

Депутат Лук’яненко вимага╓ в╕д голови ВР назвати парламентар╕╖в-масон╕в [05.02.2003 13:25]

Народний депутат Левко ЛУК’ЯНЕНКО вимага╓ в╕д Голови Верховно╖ Ради Володимира ЛИТВИНА назвати ╕мена тих народних депутат╕в, як╕ входять до масонських об’╓днань.
Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це в╕н заявив у виступ╕ з парламентсько╖ трибуни.
За словами Л.ЛУК’ЯНЕНКА, на чол╕ укра╖нсько╖ держави стоять люди, як╕ керуються не укра╖нською нац╕ональною ╕де╓ю, а “якимись статутами, принципами масонства”.

Л.ЛУК’ЯНЕНКО назвав ряд високопосадовц╕в, як╕ входять до одн╕╓╖ з масонських лож. За твердженням депутата, серед них дружина Президента Укра╖ни Людмила КУЧМА, перший в╕це-прем’╓р-м╕н╕стр Микола АЗАРОВ, голова СБУ Володимир РАДЧЕНКО, генеральний прокурор Святослав П╤СКУН, м╕н╕стр оборони Володимир ШК╤ДЧЕНКО, голова Державно╖ податково╖ адм╕н╕страц╕╖ Юр╕й КРАВЧЕНКО (Як в╕домо, у книз╕ Едуарда ХОДОСА “Пир во время Кучмы” стверджу╓ться, що до масонсько╖ лож╕ Ордена Святого Стан╕слава входить близько 300 високопосадовц╕в Укра╖ни. Книга м╕стить велику к╕льк╕сть фото, на яких в╕дображена церемон╕я вступу вищих посадовц╕в держави до цього ордену).

UNIAN

Депутат Курас назвав пол╕тичною грою заяву опозиц╕╖ про приналежн╕сть ряду високопосадовц╕в до масонства [05.02.2003 15:27]

Заяви опозиц╕╖ про приналежн╕сть ряду кер╕вник╕в держави до масонства “╓ пол╕тичною грою, спекуляц╕╓ю”.

Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це сказав сьогодн╕ на прес-конференц╕╖ в УН╤АН народний депутат Укра╖ни, член фракц╕╖ “Рег╕они Укра╖ни” ╤ван КУРАС (його пр╕звище називалося серед член╕в Ордена Святого Стан╕слава - УН╤АН), коментуючи заяву парламентських фракц╕й “Наша Укра╖на”, КПУ, СПУ та БЮТ щодо створення в Укра╖н╕ р╕зного роду орден╕в ╕ лож, кер╕вництво якими зд╕йсню╓ться з-за кордону.

За його словами, “це криза жанру, коли, очевидно, нема╓ про що говорити ╕ починають видумувати те, чого насправд╕ в житт╕ нема╓”.

Як сказав ╤.КУРАС, не варто плутати “орден як орган╕зац╕ю, як якусь там масонську ложу” та орден “як нагородну систему”. В╕н зазначив, що Орден Святого Стан╕слава як нагорода ╕снував ще у Польщ╕ у 18-му стол╕тт╕. П╕зн╕ше орден був “в╕дроджений п╕д час Друго╖ св╕тово╖ в╕йни у Лондон╕”. За словами депутата, “там ╕сну╓ громадська структура, яка ма╓ сво╖ знаки, котрими в╕дзнача╓ людей, яких вона вважа╓ г╕дними тако╖ в╕дзнаки”. ╤.КУРАС пов╕домив, що в Укра╖н╕ ╓ ряд людей, удосто╓них ц╕╓╖ нагороди.(...)

UNIAN

Кер╕вники Ордену Святого Стан╕слава подарують Морозу, Тимошенко, Ющенку ╕ Симоненку книги про масонство [13.02.2003 15:59]

Кер╕вники Ордену Святого Стан╕слава сьогодн╕ подарують л╕дерам СПУ Олександру МОРОЗУ, БЮТ Юл╕╖ ТИМОШЕНКО, “Нашо╖ укра╖ни” В╕ктору ЮЩЕНКУ та КПУ Петру СИМОНЕНКУ книги про масонство, щоб вони зрозум╕ли, що таке масонство ╕ чим в╕д нього в╕др╕зня╓ться ╖хня орган╕зац╕я.

Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це заявив Великий Пр╕ор Ордену Святого Стан╕слава Павло В’ЯЛОВ сьогодн╕ на прес-конференц╕╖ в УН╤АН.

В╕н закликав кер╕вник╕в цих фракц╕й читати поб╕льше книг та займатися самоосв╕тою.

П.В’ЯЛОВ також подякував О.МОРОЗУ за “п╕ар, який в╕н орган╕зував” для ╖х Ордену ╕ додав, що в╕н не збира╓ться подавати на нього в суд, бо вважа╓ це “нижче за власну г╕дн╕сть”.

“Не можна подавати на людей в суд за ╖хн╓ безкультур’я. Я не винен, що вони книг не читають” - сказав в╕н.

Говорячи про д╕яльн╕сть ╖х орган╕зац╕╖, в╕це-пр╕ор Ордену Костянтин ГЛОМОЗДА заявив, що головна в╕дм╕нн╕сть ╖хнього Ордену в╕д масонських лож поляга╓ у тому, що Орден Святого Стан╕слава - це “нагородна орган╕зац╕я, яка винагороджу╓ г╕дних за те, що вони вже зробили”, а не “моб╕л╕зують сво╖х член╕в на виконання завдань у майбутньому”, як це роблять масони. “Ми н╕чого, кр╕м того, що людина вже робила протягом багатьох рок╕в, в╕д не╖ додатково не вимага╓мо” - сказав в╕н.(...)

UNIAN

Президентов╕ “...запропонують стати членом Ордену Святого Стан╕слава“ [13.02.2003 16:16]

Президент Укра╖ни Леон╕д КУЧМА також може стати членом Ордену Святого Стан╕слава, коли складе сво╖ президентськ╕ повноваження.

Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це заявили кер╕вники Ордену сьогодн╕ на прес-конференц╕╖ в УН╤АН.
Великий Пр╕ор Ордену Павло В’ЯЛОВ вважа╓ Л.КУЧМУ г╕дним того, щоб бути шеваль╓. “Ми збира╓мося йому в╕дправити таку пропозиц╕ю” - сказав П.В’ЯЛОВ.

Однак “у св╕т╕ ╕сну╓ традиц╕я нагороджувати перших ос╕б держави п╕сля того, як вони складають сво╖ повноваження”, - зауважив в╕це-пр╕ор Костянтин ГЛОМОЗДА. Так, почесним членом Ордену вже ╓ перший Президент Укра╖ни Леон╕д КРАВЧУК.(...)

UNIAN

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
15.02.2003


На захист Ордену