Укр Eng

На захист Ордену

ЛИСТ В╤Д ПРЕДСТАВНИК╤В УКРА╥НСЬКО╥ Д╤АСПОРИ В КАНАД╤

Орден Святого Стан╕слава       Торонто, 11 лютого 2003 р.
Ки╖в, Укра╖на

На руку Великого Пр╕ора Ордену Святого Стан╕слава
Шановного Пана Павла В'ялова

Шановний Пане В'ялов,

В час╕ 10-о╖ р╕чниц╕ Незалежности Укра╖ни ми пережили багато рад╕сних под╕й. Одною з них було уведення мене в Орден Лицар╕в Св. Стан╕слава.

Як пода╓ ╕нформац╕я, Орден св. Стан╕слава, це "м╕жнародна св╕тська благод╕йна орган╕зац╕я, члени яко╖ у р╕зних сферах життя сприяють зм╕цненню вза╓морозум╕ння м╕ж народами, утвердженню ╕деал╕в гуман╕зму, благод╕йництва, захисту прав ╕ свобод людини. Штаб-квартира Ордену знаходиться у Велик╕й Британ╕╖ в м╕ст╕ Колчестер, Велик╕й Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ е в╕дд╕ленням Ордену... В╕дд╕лення д╕ють у понад 30 кра╖нах св╕ту..." (к╕нець цитати).

Нам в╕домо, ╕ тому ми з при╓мн╕стю cтали членами Ордена св. Стан╕слава, що праця Ордену концентру╓ться на доброд╕йних, харитативних акц╕ях, на помоч╕ там, де вона потр╕бна. До товариства з такими шляхетними завданнями ╓ прив╕лей належати.

[...] Нас четверо з Канади, а точн╕ше з Торонто: Оксана Соколик, Ольга Заверуха, Оля Даниляк та Михайло Вавришин - були ╕менован╕ Лицарями в час╕ 10-╖ р╕чниц╕ Незалежности Укра╖ни в Ки╓в╕.

Мушу признати, що церемон╕я на мене ╕ вс╕х нас зробила глибоке враж╕ння. Була переведена в чудовому Андр╕╖вському Собор╕, в присутност╕ священика, як нам сказали - укра╖нського Ки╖вського Патр╕архату, з╕ сп╕вом рел╕г╕йних п╕сень дуже доброго м╕шаного хору та в присутност╕ наших, р╕дних та друз╕в. 3 церемон╕╖ ╓ багато фотограф╕й ╕ в╕део, ╕ тому говорити, що то щось "секретне, чи та╓мне" - добре, що не п╕дп╕льне! - ╓ нонсенс. Н╕хто з нас не складав н╕яко╖ присяги, ан╕ клятви на якусь в╕рн╕сть, тим б╕льше проти закон╕в, чи Конституц╕╖ Укра╖ни, бо нав╕ть в час╕ церемон╕╖ не було м╕сця для наших виступ╕в.

Всяк╕ обвинувачення того рода ╓ безп╕дставн╕ ╕ св╕дчать або про непо╕нформован╕сть ос╕б, як╕ звинувачують, або про наклеп.

Бажаю Вам дальших усп╕х╕в у Ваш╕й так потр╕бн╕й харитативн╕й прац╕

 З пошаною,

Ольга Даниляк, Голова СРСС

Оксана Соколик, Почесна Голова СФУЖО

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
12.02.2003


На захист Ордену