Укр Eng

Великий пр╕ор Ордену

Великий Маг╕стр М╕жнародного ордену святого Стан╕слава Павло В'ялов в╕дсвяткував 50-р╕чний юв╕лей!

Ви щедро д╕литеся сво╖м житт╓вим усп╕хом з людьми, як╕ потребують допомоги ╕ п╕дтримки. ╤ та щир╕сть, з якою ви допомага╓те ╕ншим, ╓ для нас вз╕рцем, що спонука╓ бути милосердн╕шими та уважн╕шими до тих, хто потребу╓ нашо╖ уваги. Нехай дух лицарства, який живе в Орден╕ святого Стан╕слава, завжди супроводжу╓ Вас на Вашому шляху та п╕дтриму╓ Ваш╕ д╕ла ╕ починання.

З повагою,
кавалери Ордену

Святкування 50-р╕ччя Великого Маг╕стра М╕жнародного ордену святого Стан╕слава шеваль╓ Павла В’ялова тривало два дн╕, 24 ╕ 25 листопада.

Прив╕тати його з╕ святом до Ки╓ва прибули Великий Пр╕ор Ордену святого Стан╕слава у Велик╕й Британ╕╖ шеваль╓ Ст╕вен Тернер, Великий Пр╕ор Ордену святого Стан╕слава в ╤тал╕╖ шеваль╓ Р╕кардо Пантоне, Великий Пр╕ор Ордену святого Стан╕слава у Македон╕╖ шеваль╓ Р╕сто Гуштеров, а також численн╕ м╕жнародн╕ делегац╕╖ – з Велик╖ Британ╕╖, США, Рос╕╖, ╤тал╕╖, Бельг╕╖, Македон╕╖, Япон╕╖, Туреччини, Н╕гер╕╖,  Польщ╕, Болгар╕╖, Груз╕╖  та Азербайджану.

В день юв╕лею - 24 листопада - до клубу «Томас», де традиц╕йно в╕дбуваються зустр╕ч╕ кавалер╕в Ордену, зав╕тало багато в╕домих людей Укра╖ни. У тому числ╕: Михайло Чечетов, Олександр Кузьмук, Михайло Ворон╕н, Володимир Гришко, Оксана Хожай, Ольга Крюкова, Петро Чорний, Олександр Чукаленко та багато ╕нших.

В клуб╕ «Томас» з╕бралося багато друз╕в та колег ╕менинника. Зав╕тали на свято й т╕, кому в╕н не одноразово у сво╓му житт╕ допомагав вибратися з╕ скрутного становища. Саме тому так багато лунало вдячних тост╕в на адресу Великого Маг╕стра.

Продовжилося святкування дня народження 25 листопада. Вдень Великий Маг╕стр пров╕в в Андр╕╖вськ╕й церкв╕ масштабну 48-му м╕жнародну ╕нвеституру, на початку яко╖ до лав священник╕в Ордену при╓дналися Михайло Малеш та Грегор Приходько, а в кавалери Ордену було посвячено 16 видатних людей з р╕зних кра╖н св╕ту. У тому числ╕ - потомок давнього роду – граф Андр╕й Толстой-М╕лославський. Також в╕дбулося п╕двищення в ранз╕ шести Кавалер╕в Ордену.

Наприк╕нц╕ дня в╕дбувся п’ятий  М╕жнародний благод╕йний бал кавалер╕в  Ордену  святого Стан╕слава. В якому, окр╕м укра╖нських кавалер╕в Ордену взяли участь делегац╕я в╕д Рос╕йського Дворянського З╕брання ╕ представники 12 кра╖н св╕ту.

Наприк╕нц╕ святкування ми попросили Великого Маг╕стра под╕литися сво╖ми планами на наступн╕ 50 рок╕в. Виявилося, що не зважаючи на багато добрих справ, як╕ вже зроблено, Павло В’ялов плану╓ ╕ надал╕ займатися благод╕йн╕стю ╕ поширювати в Укра╖н╕ ╕ св╕т╕ лицарський рух.

«В мене багато план╕в щодо розвитку Ордену, - каже в╕н. – ╤ я спод╕ваюся вт╕лити ╖х у життя». Водночас, головна мета його д╕яльност╕ залиша╓ться незм╕нною. «Я хочу   об’╓днати укра╖нську ел╕ту навколо благод╕йних справ та меценацтва», - говорить Великий Маг╕стр.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
24.11.2006


Великий пр╕ор Ордену