Укр Eng

Великий пр╕ор Ордену

Павло В'ялов: "Ми прагнемо досягти визнання Ордену аристократичною ╢вропою"

- Павло ╤ванович, як Ви оц╕ню╓те шлях, пройдений Орденом за с╕м рок╕в його ╕снування?

П.В.: За ц╕ роки Орден став одн╕╓ю з пров╕дних орган╕зац╕й Укра╖ни в справ╕ в╕дродження ел╕ти й популяризац╕╖ благод╕йност╕. Сьогодн╕ в наш╕й орган╕зац╕╖ нарахову╓ться 500 чолов╕к - вс╕ вони видатн╕ люди Укра╖ни, як╕ вважають сво╖м обов'язком займатися благод╕йн╕стю й надихати на це ╕нших людей. Н╕ Орден, н╕ його Кавалери не прагнуть зробити на благод╕йництв╕ ПР.

Але, будучи об'╓днаними, через Орден, ми здобува╓мо можлив╕сть об'╓днувати сво╖ зусилля, коли це необх╕дно, д╕литися досв╕дом, та й просто сп╕лкуватися з людьми, близькими духом. У п╕дсумку, за минул╕ с╕м рок╕в ми домоглися визнання, як в Укра╖н╕, так ╕ за кордоном. М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава був визнаний Всесв╕тн╕м патр╕архом Варфолом╕╓м, багатьма укра╖нськими церковними конфес╕ями, а також визнаний ╕ благословенний Папою Павлом ╤╤.

- У якому напрямку буде розвиватися Орден у найближч╕ роки?

П.В.: Ми й дал╕ будемо популяризувати благод╕йн╕сть ╕ меценатство, оск╕льки, на жаль, в Укра╖н╕ збер╕га╓ться не зовс╕м адекватне ставлення до цих питань. Як дуже в╕рно пом╕тив  м╕й друг,  Лорд Лендк╕йський, шеваль╓ В╕льям Джон Дуган - Великий Пр╕ор Ордена в кра╖нах Бен╕люксу - в усьому св╕т╕ доброд╕йн╕стю займаються вс╕ в╕дом╕ люди, незалежно в╕д того, чи добр╕ вони люди, чи н╕. В Укра╖н╕ ж, у зв'язку з тим, що багато традиц╕й, скажемо так, "гарного тону" були загублен╕, а ╕нод╕ й перекручен╕, нав╕ть не вс╕ добр╕ в╕дом╕ люди займаються благод╕йн╕стю. Цю ситуац╕ю необх╕дно зм╕нити, тому що будь-яка нац╕я сильна, насамперед, сво╓╖ вза╓модопомогою, готовн╕стю сп╕льно протистояти проблемам, що постають перед нею. А що таке доброд╕йн╕сть, по великому рахунку?  Це готовн╕сть ╕ здатн╕сть одних людей прийти на допомогу ╕ншим людям.

Кр╕м того, ми хочемо зробити Орден престижним ╕ почесним в усьому св╕т╕, домогтися визнання Ордену аристократичною ╢вропою й перевести його   в статус дворянського. З ц╕╓ю метою ми вже почали зб╕льшувати мережу Приорат╕в в ╕нших кра╖нах На черз╕ - п╕дписання угод про визнання з Дворянськими зборами, Корол╕вськими Дворами що д╕ють та ╕ншими Орденами.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
17.05.2006


Великий пр╕ор Ордену