Укр Eng

Оф╕ц╕йн╕ документи

Запроваджено в╕дзнаку "За благод╕йну д╕яльн╕сть"

Як в╕домо, нагородження орденом Святого Стан╕слава — це вшанування видатних громадян, як╕ сво╓ю подвижницькою працею в р╕зних сферах д╕яльност╕ сприяють зм╕цненню вза╓морозум╕ння м╕ж народами, утвердженню ╕деал╕в гуман╕зму, захисту прав ╕ свобод людини, всем╕рному збереженню прин-цип╕в чест╕.

Вс╕ кавалери ╕ дами Ордену — г╕дн╕ люди, як╕ роблять усе в╕д них належне для вт╕лення в життя лицарських ╕деал╕в Ордену Святого Стан╕слава. Але особливе м╕сце в наш╕й сп╕льнот╕ пос╕дають т╕ ╖╖ члени, котр╕ мають снагу й можлив╕сть повсякденно займатися коп╕ткою благод╕йницькою акц╕╓ю, допомагаючи в╕д ╕мен╕ орденсько╖ громади тим, хто в потреб╕.

Для в╕дзначення цих кавалер╕в ╕ дам Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ звернувся до Великого Маг╕стра з в╕дпов╕дним клопотанням, яке Його Висок╕сть люб’язно задовольнив.

Хай буде в╕дтепер в╕домо, що в╕дпов╕дно до обставин ми дозволя╓мо Великому Пр╕ору Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ запровадити в╕дзнаку Великого Пр╕орату “За благод╕йну д╕яльн╕сть” ╕ зд╕йснювати нею заохочувальне нагородження.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
27.04.2002


Оф╕ц╕йн╕ документи