Укр Eng

Призначення

Володимира Койфмана призначено Пр╕ором Ордену в штат╕ Мер╕ленд (США). ╤вана Лан╕╓ра та Кирила Резн╕ка - В╕це-Пр╕орами

26 лютого Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава Павло В’ялов призначив Володимира Койфмана Пр╕ором МОСС в штат╕ Мер╕ленд (США). Також Великий Маг╕стр призначив ╤вана Лан╕╓ра та Кирила Резн╕ка  В╕це-Пр╕орами МОСС в штат╕ Мер╕ленд, та надав ╖м повноваження виконувати обов’язки за цими посадами у сувор╕й в╕дпов╕дност╕ до статуту Ордену. Призначення в╕дбулося п╕д час 59 м╕жнародно╖ ╕нвеститури, у Сполучених Штатах Америки.


Нагада╓мо, що Володимир Койфман ╓ представником рос╕йськомовно╖ громади штату Мер╕ленд(США). В╕н очолю╓ Раду директор╕в "ПетРус США”, ╓ президентом двох крупних компан╕й: В╕-Груп-Фосфат ╤нтернешнл Компан╕, та "Нов╕ американськ╕ технолог╕╖". Також Володимир Койфман ╓ радником Сенату штату Мер╕ленд.


╤вана Лан╕╓р - глава Ради Директор╕в Лоб╕стсько╖ групи Гр╕нв╕лконсалт╕нг, старший оф╕цер пол╕ц╕╖ у в╕дставц╕. У 1995 роц╕ зайняв посаду консультанта по зв'язках з урядом в Юридичн╕й ф╕рм╕ Олександр & Кл╕вер - одн╕й з найефективн╕ших лоб╕стських груп в Америц╕. На даний момент, ╤ван Лан╕╓р - пров╕дний лоб╕ст США.


Кирил Резн╕к - депутат Генерально╖ Асамбле╖ Мер╕ленда. З 1994 року працю╓ над м╕жнародними програмами допомоги. Особливу увагу прид╕ля╓ програмам, спрямованим на формування демократ╕╖ ╕ громадського сусп╕льства, а також - економ╕чного розвитку. В даний момент ╓ кер╕вником спец╕ально╖ федерально╖ програми США, яка включа╓ так╕ напрями як розвиток демократ╕╖, боротьба з корупц╕╓ю, утвердження верховенства закону.

Дов╕дка:
Мер╕ленд — штат на сход╕ США, розташований на берегах Чесап╕ксько╖ затоки (один з так званих Середньоатлантичних штат╕в). Столиця — Аннапол╕с, найб╕льше м╕сто — Балт╕мор. Площа Мер╕ленда — 32,16 тис. км². Населення — 5,296 млн. чолов╕к (за даними 2000 р.).

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
26.02.2010


Призначення